Dar Serca

Kochani!
W związku z zakończeniem akcji dla szpitala” Dar Serca”, pragniemy złożyć serdeczne podziękowania dla uczniów i wszystkich pracowników naszej szkoły. Mimo sytuacji w jakiej wszyscy się znajdujemy, okazaliśmy ogrom zainteresowania, oraz wielkie serce. Podczas trwania akcji udało nam się zebrać bardzo dużą ilość darów, które zostały przekazane do szpitala. Z informacji, które otrzymaliśmy od rzecznika Głogowskiego Szpitala wynika, iż nasza szkoła zebrała największą ilość wody i chusteczek. Z tego powodu jesteśmy bardzo dumni i wiemy, że nasza szkoła zawsze staje na wysokości zadania.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że przynajmniej w małej części przyczyniliśmy się do polepszenia sytuacji pacjentów na oddziale Covid-19 w Głogowie
BRAWO WY !!! :):):)