Zdobywca kilometrów

Od środy tj 21.04.2021 roku w naszej szkole rusza konkurs pod tytułem „Zdobywca kilometrów”. Organizatorami konkursu są nauczyciele wychowania fizycznego. Chętnych uczniów proszę o zapoznanie się z poniższym regulaminem.

1. Konkurs trwa od 21.04.2021 do 03.05.2021.

2. Zadanie polega na zebraniu jak największej ilości kilometrów w wyżej wymienionym okresie.

3. Kilometry można zbierać spacerując, biegając, jeżdżąc na rowerze lub na rolkach.

4.Przebyte kilometry należy mierzyć za pomocą:
-telefonu z aplikacjami np MapMyRun, mi fit, runtastic, samsung health itp;
-zegarka z krokomierzem,
-licznika rowerowego.

5. Warunkiem zaliczenia kilometrów jest screen z aplikacji lub zdjęcie licznika krokomierza.

6. Uczniowie klas IV-VII każdego dnia aktywności wysyłają screeny oraz zdjęcia na outlooka do swojego nauczyciela wychowania fizycznego (maila poda nauczyciel podczas lekcji wf).
W treści wiadomości prosimy wpisać: imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

7. Każda klasa będzie miała liczone kilometry. Ze względu na różną ilość uczniów w każdej klasie, ostateczny wynik zostanie podzielony przez stan liczebny klasy. Na tej podstawie wyłonimy zwycięzców!

8. Oprócz zbierania kilometrów dla klasy, rywalizujemy również indywidualnie. Wyłonimy 3 chłopców oraz 3 dziewczynki z największą ilością przebytych kilometrów. Dla tych osób oraz dla 3 klas z największą ilością zdobytych kilometrów przewidziane są nagrody.

9. Wychowawca może również dołączyć do zabawy i „zbierać” kilometry dla swojej klasy!

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO WSPÓLNEJ ZABAWY ORAZ ŻYCZYMY POWODZENIA!!!