sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

230 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

27 kwietnia 2021
Wydarzenia

3 maja obchodzimy 230 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. Była to pierwsza w Europie, a druga na świecie (po Konstytucji Stanów Zjednoczonych) ustawa regulująca zakres działania władz państwowych oraz prawa obywatelskie. Stąd też dzień ten uważa się za jedno z najważniejszych świąt narodowych Polaków, które uczniowie naszej szkoły uczcili wydaniem okazjonalnego filmu. Znajdziecie w nim okoliczności i atmosferę wydarzeń sprzed 230 lat, a także patriotyczne wiersze i piosenki. ZAPRASZAMY!

M. Mamij

M.Olejnik

Prezentacja

https://1drv.ms/p/s!AjufKcgOicu0gxilL7YfE9vBroZm?e=D14gIh

Film

Dostępność

Office 365

Rekrutacja

logo-elemento

Stołówka

jadlospis-img

Uczestniczymy w programach:

Wielkość czcionki
Kontrast