Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

5 listopada na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek.

Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat, rozweselają i bawią, ale też przekazują ważne prawdy życiowe. Bajkowe postacie sprawiają, że świat dziecka staje się radosny i kolorowy.

W tym dniu, uczniowie klasy 3d i 3e bawili się wyborowo. Dzieci brały udział w wielu różnych zabawach, wymagających znajomości treści baśni i bajek. Czytano bajki, rozwiązywano zagadki, rozpoznawano bajki po ich ścieżkach dźwiękowych. Były muzyczne zgadywanki bajkowe, wesołe tańce i zabawy ruchowe, pokaz ulubionych bajek oraz przede wszystkim prezentacja wspaniałych dziecięcych, bajkowych przebrań.

Ten dzień sprawił wszystkim uczniom wiele radości i na pewno na długo zostanie w pamięci obu klas.