sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Ja i mój niepełnosprawny przyjaciel

17 listopada 2021
Samorząd uczn.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno – Literackim ,,Ja i mój niepełnosprawny przyjaciel” z wyjątkowymi nagrodami.
Konkurs polega na napisaniu krótkiego opowiadania (opartego na prawdziwych lub fikcyjnych wydarzeniach) o niepełnosprawnym przyjacielu/ przyjaciółce. Na potrzeby opowiadania można zmienić jemu/ jej imię, bądź wymyślić jakąś fikcyjną postać. W opowiadaniu nie podajemy nazwisk.
Opowiedziana przez ucznia krótka historia powinna zawierać tytuł oraz morał, który pokaże nam wszystkim, że osoby niepełnosprawne również mogą nas czegoś nauczyć, czymś zaskoczyć, w czymś nas prześcignąć.
Do opowiadania należy dołączyć wyraźne zdjęcie wykonanej przez siebie dowolną techniką pracy plastycznej, obrazującej treść opowiadania i przesłać całość do dnia 20 grudnia 2021r. na adres organizatora agnieszka.walczak84@gmail.com
Najlepsze prace zostaną opublikowane w specjalnie sporządzonej na potrzeby konkursu
foto-książce, a książki zostaną przekazane jako nagroda wszystkim laureatom konkursu.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

Dostępność

Office 365

Lekcje

Rekrutacja

Rekrutacja

logo-elemento

Stołówka

jadlospis-img

Uczestniczymy w programach:

Wielkość czcionki
Kontrast