Magia Ciała

Uczniowie naszej szkoły z klas VII i VIII uczestniczą w projekcie biologicznym, realizowanym w ramach innowacji pedagogicznej pt: „Magia Ciała”. Celem projektu jest zachęcanie uczniów do samodzielnej, twórczej pracy, poszukiwania informacji, zagłębiania tematu z zakresu budowy ludzkiego ciała.
Założeniem innowacji jest skonstruowanie przez uczniów prostych modeli z ogólnodostępnych materiałów. Modele mają obrazować wybrane układy człowieka. Przy ich użyciu przedstawią procesy biologiczne zachodzące w naszym organizmie. Efektem prac ma być lepsze zrozumienie powiązań pomiędzy budową a funkcją różnych narządów.

Poniżej prezentujemy efekty pracy uczniów z klas VIII, które realizowały tematy związane z genetyką molekularną.
Zachęcamy do obejrzenia galerii.
Nauczyciele biologii