Projekt wyposażenia pracowni do nauki fizyki

21 grudnia 2021
Z życia szkoły

Gmina Miejska Głogów pozyskała środki z Fundacji KGHM Polska Miedź na projekt  wyposażenia pracowni do nauki fizyki wraz z mobilną pracownią w Szkole Podstawowej nr 12. Projekt zakłada, że uczniowie klas VII i VIII będą brali udział w dwóch godzinach zajęć z fizyki w tygodniu. Co najmniej 40% zajęć realizowanych będzie w oparciu o eksperyment. Dzięki Fundacji KGHM Polska Miedź została uruchomia nowoczesna mobilna pracownia do prowadzenia ciekawych lekcji fizyki.  Nowa pracownia fizyczna pozwala w pełni na realizację celów kształcenia, ułatwia wdrożenie metody pracy opartej na doświadczeniu. Nowy gabinet fizyczny pozwala na podniesienie kompetencji kluczowych, zdobywanie wiedzy empirycznej i kompetencji społecznych. uczniów zdrowych i niepełnosprawnych.

Lekcje