Wystawa laleczek

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie w projekt UNICEF „Wszystkie Kolory Świata”. Dzięki Waszym otwartym sercom i wyobraźni powstały 34 wspaniałe laleczki.  Każda laleczka ma przypisany numer i jej zdjęcie zostanie również zamieszczone na stronie Facebook szkoły, gdzie od poniedziałku 14 marca rozpocznie się aukcja charytatywna.

Laleczki będzie można licytować do 25 marca. Każdy będzie mógł wybrać laleczkę, zaopiekować się nią, a jednocześnie uratować życie dziecku przekazując na ten cel darowiznę. Cena wywoławcza każdej laleczki zaczyna się od kwoty 10zł. Pamiętajcie, że zebrane fundusze zostaną przekazane na konto UNICEF na zakup szczepionek dla dzieci w najuboższych krajach świata.

INFORMACJA DOTYCZĄCA AUKCJI CHARYTATYWNEJ

1. Od 14 do 25 marca na stronie Facebook szkoły trwać będzie aukcja charytatywna laleczek przygotowanych w ramach projektu „Wszystkie Kolory Świata”
  2. Każda laleczka ma nadany numer.
  3. Cena wywoławcza każdej laleczki to 10zł.
  4. Pod zdjęciem lalki w komentarzu należy podać proponowaną kwotę darowizny oraz imię, nazwisko ucznia i klasę (w przypadku ucznia naszej szkoły). Osoby z zewnątrz podają imię i nazwisko.
  5. Licytujący, który poda najwyższą kwotę stanie się szczęśliwym posiadaczem laleczki.
  6. Laleczki będzie można odbierać w dniach 28-31.03.2022r. w bibliotece szkolnej po wpłaceniu wylicytowanej kwoty darowizny.