Szkolny konkurs mitologiczny

Dnia 6 kwietnia w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Mitologiczny dla klas piątych. Każda klasę piątą reprezentowała czteroosobowa drużyna. W każdej drużynie była osoba, która wcielała się w postać jednego z wylosowanych bogów greckich, m.in. Hery, Afrodyty a następnie miała za zadanie zaprezentować go publiczności. Pozostali uczestnicy konkurs mierzyli się natomiast ze związkami frazeologicznymi, krzyżówką czy kalamburami.

W wyniku rywalizacji :

I m-ce zajęła klasa 5a w składzie: Amelia Czart, Filip Mamij, Bartosz Tumiłowicz, Wiktor Kawiorski

II m-ce zajęła klasa 5 e w składzie: Nadia Horyń , Hanna Sieradzy, Hanna Sołtysik, Jakub Frąckowiak

III m-ce zajęła klasa 5 b w składzie: Jagoda Skowron, Zofia Hertmanowska, Julia Krupa, Oliwia Szyszkowska

Gratulujemy wszystkim uczestnikom

M. Mamij