Wyjście na mecz

Dnia 10 maja uczniowie naszej szkoły wybrali się wraz z opiekunami panem Wojtkiem Łuczykiem i Tomaszem Karwatem dopingować swoją ulubioną drużynę grająca w super lidze w piłkę ręczną Chrobrego Głogów. Hala zapełniła się po brzegi. Rywal był bardzo wymagający, w końcu to wicemistrz Polski Wisła Płock. Był to ostatni mecz tego sezonu rozgrywany na hali sportowej.
Młodzi zawodnicy mogli poobserwować jak przebiega rozgrzewka przed meczem. Jak obie drużyny przygotowują się motorycznie i taktycznie do meczu.. Mecz przebiegał w sportowej rywalizacji. Drużyna głogowska po zaciętej walce uległ Wiśle Płock 26 do 30.
Była to świetna okazja do tego, aby zobaczyć jak wygląda na żywo profesjonalny mecz, zwiększyć wiedzę na temat piłki ręcznej, a także zintegrować uczniów ze środowiskiem lokalnym. Mecz był też świetną nauką kulturalnego kibicowania i propozycja spędzania czasu wolnego. Pomimo przegranej mecz był świetnym widowiskiem. Powrócimy na hale w nowym sezonie aby dopingowa i podpatrywać grę naszej głogowskiej drużyny.