Czerwcowe szaleństwa

Zbliżamy się wielkimi krokami do wakacji. Doczekaliśmy już czerwca. Za nami czas intensywnej pracy i zabawy. Nasi wychowankowie kończą pierwszą klasę. We wrześniu rozpoczęli nowy etap edukacji, przyszli do nas wystraszeni, czasem zagubieni, ale bardzo chętni do pracy. Przez ten długi czas wiele się u Nas działo. Dzieci nauczyły się mnóstwo nowych rzeczy, zawarły przyjaźnie, może na długie lata. Każdy z nas jest inny, ale każdy wyjątkowy i z wielkim „workiem” talentów, który staraliśmy się odkryć poprzez różnorodne zajęcia.

Czerwiec to miesiąc podsumowań, wspomnień, ale nadal zabawy. Wykorzystując pogodę miło spędzaliśmy czas na dworze. Piknikowaliśmy na matach, tworzyliśmy wianki z kwiatów, bawiliśmy się w berka, graliśmy w piłkę. Na początku miesiąca odwiedził nas misiek z zaprzyjaźnionej szkoły językowej, który sprawił wiele radości dzieciom. Powstały ciekawe prace plastyczne, rozmawialiśmy o planowanych podróżach wakacyjnych, ale nie zapomnieliśmy również porozmawiać o bezpiecznym spędzaniu czasu wolnego od szkoły.
Dziś się żegnamy, życzymy udanych wakacji, wspaniałych przygód i czekamy na Was we wrześniu pełni nowych pomysłów.