Nastka w klasie IIIa

Dnia 19 września w klasie IIIa zagościła nowa, niezwykła koleżanka o imieniu Nastka. Przyszła do nas z klasy IIa. Nastka od razu zyskała sympatię uczniów, którzy zabrali ją ze sobą na spacer po okolicy. Nie była to jednak zwykła przechadzka tylko Sprzątanie Świata- akcja, w którą włączyła się cała brać uczniowska SP nr 12. Nastka pomogła dzieciom zbierać i segregować śmieci do odpowiednich worków.

W środę 21 września obchodziliśmy bardzo ważne święto- Międzynarodowy Dzień Orderu Uśmiechu. Jest to szczególny dzień dla uczniów z naszej szkoły, która nosi właśnie takie imię- Kawalerów Orderu Uśmiechu. Tego dnia Nastka wspólnie z nami zapoznała uczniów z klas I z historią Orderu Uśmiechu oraz ludźmi, którzy zostali przez dzieci nagrodzeni tym wyjątkowym odznaczeniem.

22 września wspólnie z uczniami z klasy IIA przywitaliśmy swoich młodszych kolegów z klasy integracyjnej IA i oczywiście Nastka była razem z nami. Najbardziej nie mogła się doczekać wręczania prezentów, ale część artystyczna również jej się podobała.

Na koniec tygodnia niezwykłe wydarzenie upamiętniające obronę Lwowa przez dzieci- Bieg Orląt Lwowskich. Nie było łatwo przebiec  1421m, ale wspólnymi siłami daliśmy radę. Nastka biegła razem z Fabianem i tak jak pozostałe dzieci otrzymała wspaniały pamiątkowy medal.

Wszystkie zajęcia były dla Nastki bardzo wyjątkowe i dzięki nim zdobyła nowe umiejętności, jednak najlepiej bawiła się na zajęciach komputerowych. Oj Nastko – jesteś bardzo podobna do wszystkich dzieci. Żałujemy, że ten tydzień tak szybko się skończył. Mamy nadzieję, że nas jeszcze odwiedzisz.