Stare Klucze dla Budzika

W tym roku nasza szkoła przyłączyła się do akcji „Stare Klucze dla Budzika”, którą zorganizowali Członkowie Polskiego Stowarzyszenia Serwisów Kluczowych. Celem akcji jest finansowe wsparcie Fundacji „Akogo?” Ewy Błaszczyk pomysłodawcy kliniki „Budzik”. Klinika „Budzik” to jedyna tego typu placówka w kraju. Pomaga dzieciom po ciężkich urazach mózgu, pogrążonych w śpiączce.

Jeśli mają Państwo w domu stare, niepotrzebne klucze, które już niczego nie otwierają, przynieście je do szkoły. Klucze zostaną zezłomowane, a pieniądze zasilą konto Fundacji Ewy Błaszczyk, która od lat wybudza dzieci ze śpiączki.
Klucze można zostawić przy wejściu głównym do szkoły, w bibliotece lub w pokoju nauczycielskim, w specjalnie przygotowanych i oznakowanych kartonach

TWÓJ KLUCZYK MOŻE WYBUDZIĆ CZYJEŚ DZIECKO
…tak ciężko dotknięte przez los.

Akcja trwa do końca roku szkolnego.
Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji !