Tydzień Uczniowskiej Supermocy

??Uczniowie klas 5️⃣a, 5️⃣c, 5️⃣e,7️⃣a oraz 8️⃣c odkrywali swoje talenty podczas ogólnopolskiej akcji Tygodnia Uczniowskiej Supermocy✊??‍♀️?.

Zadanie 1️⃣
Uczniowie stworzyli rakietę (Kinga 8️⃣c), następnie na gwiazdkach wpisywali swoje imiona. Dołączone do spodu rakiety są karteczki z supermocami ich twórców z klasy 8️⃣c. Małe “rakietki” to talenty uczniów z klasy 5️⃣c wraz z ich imionami, lecące do gwiazd. Prace umieściliśmy na jednej ze ścian w klasie 1️⃣0️⃣6️⃣, aby przypominały by wciąż rozwijać w sobie supermoce i wzlatywać do gwiazd?.
Zadanie2️⃣
Zadanie, które wywołało wiele emocji wśród graczy i wielbicieli kwadratowego świata Minecraft. Uczniowie zostali poproszeni o stworzenie prototypu rakiety. Modele były bardzo atrakcyjne, jeden z nich nawet został wyposażony! A rakieta doczekała się filmiku?.
????
Zadanie 3️⃣

Na lekcjach języka polskiego uczniowie próbowali swoich sił z akrostychową opowiadanką. Trudna forma akrostychu (wiersz, którego pierwsze litery tworzą jakieś zdanie) została połączona z lekką formą opowiadanki, której pierwsze litery miały stworzyć imię autora. I udało się❗️ Uczniowie mają moc twórczą❗️ Akrostych nie jest straszny❗️