Kolorowy marzec w klasach drugich

W miesiącu marcu dużo się u nas działo, atrakcji na zajęciach nie brakowało. W kolorowych pracach plastycznych przywitaliśmy wiosnę.

Ciekawostek o Pandzie wyszukiwaliśmy i piękną pracę z okazji jej święta wykonaliśmy. Czas wolny na zabawach spędzamy z klocków kolorowe prace budujemy i dobrze się przy tym integrujemy. 21 marca o Dzieciach z Zespołem Downa pamiętaliśmy i o szacunku rozmawialiśmy. Dużo konkursów międzyszkolnych się odbywało, nasi wychowankowie do pracy się zabrali i piękne prace wykonali, na rozstrzygnięcie z niecierpliwością czekamy.

Do świąt wielkanocnych wielkie przygotowania trwają, tradycje poznajemy i w pracach plastycznych je ukazujemy.

A gdy pogoda nam pozwalała to na placu zabaw czas spędzaliśmy i zmieniającą się przyrodę obserwowaliśmy. Kolorową kredą pisanki stworzyliśmy i dobrze się przy tym bawiliśmy.