„Wielkanocne poszukiwanie Pisanek” PP 20

04 kwietnia wychowawcy świetlicy przygotowali grę terenową „Wielkanocne poszukiwanie pisanek” dla zaprzyjaźnionych przedszkolaków z PP20 z grupy „Wisienki”.
Gra miała na celu oprowadzenie przyszłych pierwszoklasistów po Naszej szkole.

Dzieci miały za zadanie odnajdywać kolorowe pisanki, na których, były polecenia do wykonania. Między innymi przedszkolaki musiały przebrać się w szatni, przejść tor przeszkód w salce korekcyjnej, uczyły się pisać po tablicy i siedzieć w ławkach szkolnych, rozwiązywały quizy, poznały stołówkę, bibliotekę, a na koniec ułożyły zebrane puzzle. W świetlicy szkolnej czekało na nich zadanie plastyczno-artystyczne. Dzieci wykonały pisankę z masy solnej, którą pięknie przyozdobiły. Po zajęciach spędziły czas wolny korzystają z zabawek i klocków znajdujących się w świetlicy.

@sp12glogow.im.kou

#dgl #głogów #drzwiotwarte #przedszkole #zabawa