Andrzejki

1 grudnia uczniowie z klasy Ia i IIIa świętowali wspólnie andrzejki. Dzieci poznały historię tego święta i dowiedziały się jaka wiedza o przyszłości była najbardziej pożądana wśród kobiet, a jaka wśród mężczyzn. Dzieci z wielką radością brały udział w różnych wróżbach i zabawach. Swoją przyszłość odkrywały losując karteczki z nazwami zawodów, które przepowiadały, gdzie będą pracowały kiedy dorosną, czy pojadą w podróż dookoła świata, czy spełnią się ich życzenia..Oczywiście wszystkie wróżby traktowano z przymrużeniem oka. Dużą część andrzejkowej zabawy wypełniły konkursy, tańce w kółeczku i w parach, pląsy i zabawy. Słodki poczęstunek był miłym zakończeniem wspaniałej zabawy, która sprawiła, że wśród uczniów zagościł radosny i wyjątkowy nastrój.