Suntago Wodny Świat

Suntago Wodny Świat to część ogromnego projektu Park of Poland. To największy park wodny w Polsce i Europie. Całkowita powierzchnia Suntago Wodny Świat wyniesie 67 000 m². Zadbano aby każdy z uczestników mógł się bawić, relaksować, zjeść i odpocząć. Więc i my brać szkolna dwunastki wybrała się aby się świetnie bawić i zrelaksować.

Celem wyjazdu było kształtowanie nawyków prozdrowotnych, wpajanie prawidłowych nawyków higienicznych, rozwijanie umiejętności ruchowych, umożliwiających udział w pływaniu rekreacyjnym oraz wdrażanie do aktywnego i kulturalnego spędzania czasu wolnego.

W czasie pobytu w aquaparku uczniowie mieli możliwość skorzystania z różnych atrakcji wodnych. Oprócz tradycyjnych basenów były też termy, zjeżdżalnie, jacuzzi, a nawet rwąca rzeka, którą uczniowie pokonywali w specjalnych pontonach. Wyjazd sprawił uczniom mnóstwo radości, był też świetną okazją do integracji i wspólnej zabawy! Propagowanie aktywności fizycznej to jeden z głównych celów, który przyświecał organizacji wycieczki. Uczniowie wrócili zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.