Dwunastka Mistrzem Głogowa i Mistrzem Powiatu

🏀”Dwunastka”Mistrzem Głogowa i Mistrzem Powiatu.🏀

W miesiącu grudniu nasza szkoła 🏫 była organizatorem kolejnej dyscypliny sportu jaką jest piłka koszykowa 5×5. Po bardzo dobrych występach w piłce koszykowej 3×3 i awansie do finału wojewódzkiego, liczyliśmy również na dobry występ w odmianie 5-osobowej. I nie zawiedli reprezentanci naszej szkoły zdobywając 7 grudnia tytuł Mistrza Głogowa i potwierdzając swoją dobrą grę 13 grudnia w Mistrzostwach Powiatu. Aby osiągnąć ten wynik chłopcy musieli pokonać kolegów ze szkół: SP 6 oraz SP 8 na szczeblu miejskim oraz SP 6 i SP Jaczów na szczeblu powiatowych. Wszystkie mecze z udziałem naszej drużyny zakończyły się efektownym zwycięstwem. Zajmując 1 miejsce, awansowaliśmy do półfinału wojewódzkiego, którego będziemy organizatorem już 10 stycznia.Trzymamy mocno kciuki 👍za kolejne sukcesy, a uczniom naszej szkoły dziękujemy za głośny doping 👊⛹️🏀📢. Poniżej końcowa klasyfikacja.

Finał miejski:

1 miejsce SP 12