Szkolny Konkurs Chemiczno-Fizyczny

Serdecznie zapraszamy uczniów klas VII i VIII do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie Chemiczno – Fizycznym „Ciekawe doświadczenia w chemii i fizyce”. Konkurs stwarza uczniom możliwość rozwijania i poszerzania wiadomości i umiejętności z zakresu przedmiotów ścisłych. Formuła konkursu polega na samodzielnym zaprezentowaniu doświadczenia i omówieniu zasad i praw, dzięki któremu to doświadczenie zachodzi. Doświadczenia muszą być przeprowadzane z zachowaniem zasad Bhp i po wcześniejszej konsultacji z nauczycielem chemii i fizyki. Osoby chętne prosimy o wysłanie w/w nauczycielom filmy samodzielnie wykonanych doświadczeń na adres mailowy konkurssp12@op.pl w terminie do końca ferii ( wpisując w temacie przedmiot , nazwisko i klasę). Na podstawie filmów, w pierwszym tygodniu po feriach zostaną wyłonieni zwycięscy, którzy zostaną nagrodzeni oceną z wybranego w doświadczeniu przedmiotu.