Kiermasz słodkości i książek.

Szkolne Koło Wolontariatu zaprasza do udziału w charytatywnym kiermaszu słodkości i książek w dniu 14 marca od godz. 8.50. Sprzedaż ciast będzie odbywać się przy głównym pokoju nauczycielskim a także na łączniku, sprzedaż książek w bibliotece szkolnej. Zebrane środki finansowe przeznaczone zostaną na wsparcie leczenia Nadii Śmigaj. Dziewczyna choruje na Mózgowe Porażenie Dziecięce Czterokończynowe, zanik nerwów wzrokowych, astygmatyzm, wadę wzroku, deformację klatki piersiowej z uciskiem na serce, padaczkę. Nadia korzysta z regularnej, intensywnej rehabilitacji. Przeszła wiele operacji, w tym jedną w Instytucie Paleya. Dzięki stałemu wsparciu specjalistów Nadia może małymi krokami osiągać kolejne postępy i co najważniejsze, żyć bez bólu.

Prosimy o wsparcie naszej akcji!