Charytatywny kiermasz dla Nadii.

14 marca w naszej szkole odbył się charytatywny kiermasz słodkości i książek zorganizowany przez Szkolne Koło Wolontariatu. Dzięki Waszym dobrym sercom udało się zebrać kwotę ok. 1700,00 zł na wsparcie leczenia Nadii Śmigaj. Dziewczynka ma Mózgowe Porażenie Dziecięce Czterokończynowe, zanik nerwów wzrokowych, astygmatyzm, wadę wzroku, deformację klatki piersiowej z uciskiem na serce, padaczkę. Nadia korzysta z regularnej, intensywnej rehabilitacji. Przeszła wiele operacji, w tym jedną w Instytucie Paleya, dzięki wsparciu ludzi dobrej woli. Dzięki stałemu wsparciu specjalistów Nadia może małymi krokami osiągać kolejne postępy i co najważniejsze, żyć bez bólu.

Można dodatkowo pomóc dziewczynce przekazując 1,5 % podatku.

Numer KRS0000396361

Cel szczegółowy 1,5%0161844 Nadia

A także bezpośrednio przez fundację się pomaga https://www.siepomaga.pl/nadia-smigaj