Biała szkoła – Złote Góry

W dniach 12-16 lutego 2018r. uczniowie klas 3d i 3h wraz z opiekunami wyruszyli w góry po zimowe przygody. Wyjazd do „białej szkoły” obfitował w śnieg, dzięki czemu dzieci z zadowoleniem korzystały z zimowego krajobrazu delektując się pięknymi widokami oraz wyśmienitymi zabawami na świeżym śniegu. Nie brakowało też innych ciekawych form wypoczynku, m.in.: dyskoteka, podchody, śledzenie tropów zwierząt, ognisko, zajęcia plastyczne,  gry i zabawy  zespołowe, konstrukcyjne oraz cyrkowe.

Zwiedzanie wielu ciekawych miejsc, m.in. Kopalni Złota  w Złotym Stoku, Rynku i Krzywej  Wieży w Ząbkowicach Śląskich.  Poznawanie uroków  i zabytków  Świdnicy. Miniony czas wspominamy bardzo dobrze. Dzieci zdobyły  wiele nowych umiejętności  i sprawności. Wspaniale się zintegrowały, zawiązały wiele nowych znajomości. Wyjazd uważamy za udany.

E. Wojtalik, K. Kuta, E. Mielniczuk, R. Ziętkowska