Dzień Kobiet

Dzień Kobiet, to dzień ważny dla każdej dziewczynki. Wychowawcy świetlicy o tym pamiętali i niespodzianki dla małych kobietek zorganizowali. Każda grupa coś innego miała i wiele radości dzieciom dała. Uczennice 3 klasy relaksacyjne sole do kąpieli z naturalnych składników zrobiły i wielką frajdę z tego miały. Wieczorem kąpiel w domu sobie przygotowały i po całym dniu się relaksowały. W 2 klasach woreczki zapachowe uczniowie tworzyli. Dziewczynki w pokoju sobie powiesiły, a chłopcy prezent mamie wręczyli. Nasze najmłodsze pierwszaki też się dobrze bawiły, kącik SPA przygotowały. Masaże, maseczki, dużo się działo i zabawy nie brakowało. Każda mała kobietka dyplom otrzymała i dumnie do domu wracała.