sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Turniej Mikołajkowy

20 grudnia 2016
Nasze sukcesy

Termin: 14.12.2016r.

Świetnie spisali się nasi piłkarze ręczni uczniowie klas V-tych  zajmując III wysokie miejsce w 15 Mikołajkowy Turniej piłki ręcznej chłopców. Turniej był bardzo mocno obsadzony liczył 8 zespołów. Przyjechały miedzy innymi zespoły z Świdnicy, Legnicy, Lubina, Nowej Soli i Radwanic. Chłopcy wygrali trzy spotkania, ulegając nieznacznie 5:6 jedynie Świdnicy późniejszemu zwycięscy Turnieju.

Najlepszym zawodnikiem drużyny został wybrany Dominik Dzierżawski ponadto grali: Tymek Majcher, Olek Karbownik, Grzegorz Porębski, Konrad Szymański, Oskar Nowakowski, Tomasz Kłonowski, Jakub Szuszkiewicz, Dorian Walicki, Sergiusz Mrówka, Paweł Kuliczkowski, Przespolewski Natan, Mateusz Jamroz, Oliwer Kaszewski, Kacper Proszek, Radosław Trzeciak, trener Wojciech Łuczyk J  

Uczestniczymy w programach:

Wielkość czcionki
Kontrast