II Powiatowy Festiwal Bajek

27 marca w Szkole Podstawowej nr 12  z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie odbył się II Powiatowy Festiwal Bajek.  Zorganizowany został z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru.
Do udziału w Festiwalu zaproszone zostały chętne grupy, koła teatralne działające w szkole,  których zadaniem było pokazanie inscenizacji tematycznie związanych z bajką.  Celem Festiwalu jest konfrontacja dorobku artystycznego uczniów, wzbogacanie dotychczasowej wiedzy i umiejętności, wymiana doświadczeń pomiędzy grupami, promowanie nowych form realizowania się i zainteresowań,
inspirowanie do poszukiwań nowych form pracy artystycznej i wychowawczej wśród dzieci oraz promowanie czytelnictwa wśród dzieci.
Na scenie zaprezentowały się szkoły: SP 12, SP3, SP10 oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny z Kotli. Piękne występy dostarczyły widzom wielu doznań estetycznych i emocjonalnych. Grupy teatralne otrzymały dyplomy i drobne upominki.