Dzień: 2018-01-02

Fauna i flora polskich jezior

Dnia 13.12.2017. w SP 12 odbył się uroczysty wernisaż podsumowujący międzyszkolny konkurs plastyczny Fauna i flora polskich jezior.   W konkursie wzięło udział  87 prac. Twórcami prac byli uczniowie ze SP 2, SP 3, SP 6, SP7, SP10,  SP14, SP12. Prace oceniane były w dwóch kategoriach klasy I-III   i klasy IV-VI.

Laureatami konkursu zostali: (więcej…)

Andrzejki dla przedszkolaków

Dnia 30.11.2017r gościły w naszej szkole sześciolatki z PP nr 20 w Głogowie. Dzieci miały możliwości poczuć się jak uczniowie dzięki udziałowi w lekcji o tematyce andrzejkowej. Rozwiązali wiele zadań, dzięki którym poznali historię andrzejek, dawne wróżby, wierzenia. Podczas przeprowadzonych wróżb mogli sprawdzić kto będzie ich przyszłą żona, mężem, poznawali swoje zawody, przyszłe życie, przygody, które czekają na nich w najbliższym czasie. Ich pobyt zakończył się zwiedzaniem szkoły, podczas którego uczniowie mogli zobaczyć najważniejsze dla dzieci miejsca w szkole. (więcej…)

„Karolcia” – konkurs czytelniczy