sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Dzień Ziemniaka

28 września 2018
Świetlica

Dnia 26 września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Ziemniaka. Jesień to czas zbiorów ziemniaków, a przy tym wspaniała okazja do wspólnej zabawy i bliższego poznania tego warzywa. Z tej okazji skorzystali wychowankowie świetlicy. Dzieci na początku zapoznały się z ,,Bajką o Ziemniaku”, z której w prosty sposób dowiedziały się skąd on pochodzi i jak trafił do Polski. Przyswoiły sobie również wiele ciekawostek i informacji na temat ziemniaka. Następnie wychowankowie świetlicy brali udział w różnych konkursach i zawodach sportowych, którym głównym bohaterem był ziemniak.  

Działania patriotyczne

Stołówka

jadlospis-img

Kalendarz

Nadchodzące

Działania Samorządu Uczniowskiego

  • 14.02. - Poczta Walentynkowa
  • 18.02. - Dzień Kota

Uczestniczymy w programach: