Dzień: 2019-10-28

Konsultacje

Uwaga rodzice!

28 października 2019 r. (tj. poniedziałek) w godz. 15.30 – 17.00 odbędą się konsultacje z nauczycielami.

Dzień Edukacji Narodowej

11 października obchodzono w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej.  Z tej okazji uczniowie kl. 3d, 4d, 5e oraz 5i przygotowali uroczysty apel. Podczas spotkania zaprezentowana została historia szkoły, z przymrużeniem oka oczywiście. Słowa podziękowania nauczycielom,  pracownikom obsługi i administracji przekazał również Samorząd Uczniowski. (więcej…)

Poznaj nauczyciela po zdjęciu z dzieciństwa

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej zorganizowany został konkurs dla uczniów naszej szkoły, pt. „Poznaj nauczyciela po zdjęciu z dzieciństwa”. Na szkolnym korytarzu zawisły 24 fotografie ukazujące nauczycieli z ich bardzo wczesnego okresu życia. (więcej…)