Dzień: 2020-02-24

VII edycja Handball Land

I miejsce chłopców w piłce ręcznej.

Tuż przed feriami odbyła się 3 kolejka VII edycji Handball Land małej Ligii piłki ręcznej. W turnieju brało udział osiem zespołów podzielonych na dwie grupy. A gospodarzem turnieju była SP Jerzmanowa. (więcej…)

Pegazik

Szóstego lutego odbyły się eliminacje szkolne do XXV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”.

Spośród wielu wspaniałych recytatorów w naszej placówce jury konkursowe postanowiło ostatecznie wyłonić najlepszą czwórkę: (więcej…)

Konkurs recytatorski klas 1-3

Dnia 6 lutego 2020r. odbył się I etap Powiatowego Konkursu Recytatorskiego klas I-III. W konkursie wzięło udział 30 uczniów z klas I-III.

Jurorzy w składzie p. M. Pieniążek, p. J. Muszyńska i  p. I. Stern wyłonili trzy osoby, którzy będą reprezentować naszą szkołę w drugim etapie konkursu. (więcej…)