Dzień: 2020-02-25

Światowy Dzień Kota

Światowy Dzień Kota, który miał miejsce 17 lutego, to okazja, by pomóc nie tylko bezdomnym kotom, ale wszystkim podopiecznym znajdującym się  w Głogowskim Stowarzyszeniu Pomocy Zwierzętom AMICUS. Samorząd Uczniowski zachęca do udziału w zbiórce, która odbędzie się w dniach  24  lutego – 5 marca.  Zbierana będzie: karma dla psów i kotów, akcesoria, zabawki, środki czystości,  żwirek. Produkty przynosimy do pani pedagog K. Tuczyńskiej (sala 008), pani K. Wiler (sala 023), pani  M. Potrykowskiej (sala 106) lub bezpośrednio do opiekunów SU. Kolejny raz pokażmy, że los potrzebujących zwierząt nie jest nam obojętny!

Wystawa „Polska jest piękna”

W lutym uczniowie uczestniczący w zajęciach koła ekologiczno-przyrodniczego i koła biologicznego, wykonali wystawę „Polska jest piękna”, która przedstawiała najpiękniejsze miejsca naszego kraju. Dopełnieniem wystawy było wykonanie przez uczniów Polski z masy solnej. Była to doskonała nauka przez zabawę. (więcej…)

Spotkanie rodziców pierwszoklasistów zaplanowane na 28 maja 2020 zostaje odwołane w związku z zagrożeniem covid-19. Niezbędne informacje dot. pierwszoklasistów będą przekazane w późniejszym terminie.

Przyjęci uczniowie

Podział na klasy

Uwaga – zmiana terminów i zasad składania wniosków rekrutacyjnych

Nowy terminarz

Lista kandydatów zakwalifikowanych

Nie ma możliwości złożenia wniosku w formie papierowej w placówce!!!

Rodzic wypełnia Wniosek Rekrutacyjny do dnia 15 kwietnia br. tylko elektronicznie poprzez stronę internetową, następnie wypełniony Wniosek musi wydrukować.

Wypełniony wniosek należy podpisać, następnie zeskanować wniosek w formacie .pdf lub zrobić czytelne zdjęcia każdej strony wniosku.

Ze względu na wprowadzony stan zagrożenia epidemicznego, nie ma możliwości osobistego złożenia wniosku w placówce pierwszego wyboru. Wniosek w formacie .pdf lub zdjęcia wniosku można przesłać drogą elektroniczną (e-mail), do szkoły podstawowej pierwszego wyboru sp12@www.glogow.pl

Dyrektor szkoły w terminie późniejszym zwróci się do rodziców dzieci przyjętych
o uzupełnienie dokumentacji rekrutacyjnej w postaci oryginału Wniosku Rekrutacyjnego.

Regulamin rekrutacji uczniów do klasy pierwszej