Pierwszy semestr u pierwszoklasistów

Początek roku szkolnego mamy za sobą i za nami pierwsze trzy miesiące nauki i zabawy w świetlicy szkolnej. Był to czas bardzo pracowity. Skupiliśmy się przede wszystkim na  poznaniu zasad funkcjonowania w szkole, integracji i bezpieczeństwie. Podczas zabawy budowaliśmy z klocków, tańczyliśmy, usprawnialiśmy się manualnie w pracach plastycznych.  Jesień to kolorowa pora roku, która  była inspiracją do barwnych prac plastycznych. W naszej galerii prac pojawiły się jesienne pejzaże i przetwory, kosmiczne podróże, zwierzęta małe i duże, dyniowe lampiony, portrety nauczycieli.  Piękną pogodę wykorzystaliśmy na zabawę na szkolnym placu zabaw. Czas w świetlicy z naszą Panią Justynką i Panią Anią mijał kreatywnie i wesoło.