Konkurs „Europejski Quiz Finansowy”

21 grudnia 2021
Konkursy

Konkurs „Europejski Quiz Finansowy” (European Money Quiz) – etap szkolny rozstrzygnięty

W dniu 07.12.2021 r. odbył się szkolny etap konkursu „Europejski Quiz Finansowy” dla uczniów klas VII – VIII. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu składającego się z 16 zadań z zakresu finansów i bezpieczeństwa cyberprzestrzeni.

Miło nam poinformować, że do etapu wojewódzkiego zakwalifikowały się 4 zespoły w składzie:

1. Francois Gotowt i Erwin Mazuruk (kl. 8d),

2. Maksymilian Kostka i Igor Samborowicz (kl. 7a)

3. Zofia Keep i Amelia Przewocka (kl. 7b)

4. Tomasz Gołąbek i Mikołaj Piotrowski (kl. 7e).

Organizatorem EQF jest Fundacja Warszawski Instytut Bankowości – realizator projektu Bankowcy dla Edukacji Finansowej Młodzieży BAKCYL. Projekt jest realizowany we współpracy ze Związkiem Banków Polskich i Europejską Federacją Bankową.

Celem konkursu jest upowszechnienie wiedzy na temat finansów, systemu bankowego w Polsce i Europie oraz zasad bezpiecznego zachowania w cyberprzestrzeni.

Gratulujemy!!!

Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki!

Lekcje