Nowości książkowe w bibliotece szkolnej NPRC 2.0

Z wielką radością informujemy, że mamy w bibliotece blisko 400 nowych książek !!!!

Są to przede wszystkim nowości rekomendowane przez uczniów i pracowników szkoły.
Wszystkie pozycje zostały zakupione dzięki otrzymanemu dofinansowaniu ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 – edycja 2021r. oraz wkładowi własnemu Urzędu Miasta.
Mimo trudu włożonego w cały proces tworzenia listy książek do kupienia (konsultacje z uczniami, rozmowy, kontaktowanie się z innymi bibliotekami pedagogicznymi i publicznymi, przeglądanie czasopism, stron wydawnictw, zbieranie opinii i inne) oraz samych zakupów, to radość naszych uczniów jest bezcenna, kiedy widzą tytuły swoich ulubionych autorów.

Pozdrawiamy i zapraszamy do biblioteki szkolnej!