KONKURS PLASTYCZNY „Moja rodzina”

Zapraszamy uczniów klas 1-3 do udziału w konkursie plastycznym pt. „Moja rodzina”.

Celem konkursu jest:

– uczczenie Międzynarodowego Dnia Rodziny,
– szukanie inspiracji do tworzenia prac plastycznych w najbliższym otoczeniu dziecka,
– rozwijanie aktywności twórczej oraz wrażliwości artystycznej dzieci,
– pogłębianie umiejętności plastycznych w tworzeniu postaci ludzkiej i portretu zbiorowego,
 Zasady i warunki uczestnictwa:

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 1-3 Szkoły Podstawowej Nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie.
  2. Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej w dowolnych technikach malarskich, rysunkowych lub mieszanych (techniki płaskie) w formacie A-3.
  3. Interpretacja tematu jest dowolna, zależy od wyobraźni i kreatywności autora.
  4. Prace konkursowe będą ocenianie na podstawie następujących kryteriów:
    – zgodność z tematyką konkursu: „Moja Rodzina”
    – oryginalność ujęcia tematu

– estetyka i samodzielność wykonania pracy
– wrażliwość plastyczna autora.

5.Praca powinna być opatrzona na odwrocie metryczką z imieniem i nazwiskiem autora oraz klasą.

1. Prace należy dostarczyć do dnia  23.05.2022r. do sali 317 do p.Elżbiety Górskiej.
  2. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 30.05.2022r.
    Koordynatorzy konkursu: E.Górska, U.Kuprasz, D.Malinowska