Dwudniowa wycieczka klasy 3e i 3f do Krasiejowa

W dniach 25.04 – 26.04 uczniowie klasy 3e i 3f wybrali się wraz z opiekunami na długo wyczekiwaną, dwudniową wycieczkę do JuraParku w Krasiejowie koło Opola. Oprócz poznania historii naszej planety oraz zwiedzania parku pod opieką przewodnika, dzieci miały okazję skorzystać z wielu innych atrakcji: Multimedialnego Tunelu Czasu, Pawilonu Paleontologicznego, Prehistorycznego Oceanarium, Kina 5D oraz warsztatów z preparowania. Dopełnieniem wspaniałych wrażeń była wesoła zabawa na karuzelach i kolejce w Parku Rozrywki oraz na wielkim Placu Zabaw, zlokalizowanym na terenie Parku. Wieczorem, bawiliśmy się wspólnie przy dźwiękach muzyki w trakcie zorganizowanej przez wychowawców zabawy oraz grzecznie udaliśmy się na zasłużony odpoczynek. Pomimo, że pogoda czasami nie rozpieszczała, bawiliśmy się wspaniale, a wycieczka na zawsze pozostanie w naszej pamięci.