Powiatowe Przełajowe Biegi Sztafetowe

Wicemistrzostwo Powiatu Głogowskiego dziewcząt w Sztafetowych Biegach Przełajowych w rocznikach 2010 i młodsi.

Sztafeta dziewcząt w składzie: Natalia Galbarczyk, Michalina Rząsa, Julia Krupa, Zofia Hertmanowska, Urszula Szczygieł, Aneta Hauptman, Zofia Przybysz, Julia Borysiewicz, Hanna Hauptman.

W zawodach brało udział 12 szkół : SP 2, SP 11, SP 6, SP 3, SP 8, SP 9, SP 10, SP12, SP14, SP Jaczów, SP Jerzmanowa, SP Białołęka. Dziewczęta rywalizowały na dystansie 600m w 6 osobowych drużynach.

IV miejsce dziewcząt w rocznikach 2008 i 2009 w powiecie głogowskim

w składzie: Kamila Abramowicz, Weronika Chrabańska, Zofia Czart, Nadia Moździoch, Hanna Serdeń, Hanna Szymańska, Julia Tryka, Oliwia Wieczyńska, Laura Wilk, Michalina Wolna, Lena Żyta.

W zawodach brało udział 8 szkół : SP 6, SP 3, SP 10, SP12, SP14, SP Jaczów, SP Jerzmanowa, SP Białołęka. Dziewczęta rywalizowały na dystansie 800m w 6 osobowych drużynach.

Zawody odbyły się w dniu 28.09.2022r.na terenie Parku Południowego, a organizatorem tych zawodów był Szkolny Związek Sportowy.

PIĘKNIE REPREZENTOWAŁYŚCIE SZKOŁĘ, JESTEŚMY Z WAS DUMNI, ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW.

GRATULACJE!!!