Bądźmy blisko siebie na święta

O każdym uczniu szkoła pamięta 😊

Zbliża się magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia. Z pamięci o koleżankach i kolegach, którzy z różnych powodów nie mogą przychodzić do szkoły, uczą się w domu, zrodziła się myśl nagrania pastorałki. Pastorałki, która połączy nas myślami i pragnieniami spędzania czasu razem.

Gramy i śpiewamy Panu, który daje najlepszy przykład, jak być dobrym przyjacielem nie tylko od święta.

Jako uczniowie i pracownicy szkoły im. KOU kładziemy nacisk na uśmiech dziecka oraz dobro, którego dzieci powinny doświadczać.

Pod patronatem nauczycieli Zespołu ds. Integracji Szkół i Placówek im. KOU ślemy zatem życzenia do wszystkich, którym los dziecka nie jest obojętny. Także do uczniów i pracowników wszystkich zaprzyjaźnionych Szkół i Placówek im. KOU.

Niech uśmiech zagości na każdej zatroskanej buzi. Do Siego Roku!!!