Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Kto powiedział, że nauka musi być nudna

Kto powiedział, że nauka musi być nudna. Dnia 9 lutego uczniowie klasy 1a integracyjnej uczyli się inaczej niż zwykle.
Ich panie zaplanowały niezwykły dzień pełen niespodzianek. Pierwszą z nich było poznanie postaci H. Ch. Andersena poprzez projekcję najbardziej znanych baśni na dużym ekranie. Wygodne materace, pluszaki, popcorn, chrupki i pieczone rogaliki pozwoliły dzieciom w pełni się zrelaksować i przypomnieć treść baśni niejednokrotnie czytanych przez rodziców.
Kolejna niespodzianka poprzedzona była rozmową na temat Włoch, ich położenia na mapie, produktów i przysmaków pochodzących z różnych rejonów tego pięknego i bogatego w różne smaki państwa. Takie wprowadzenie sprawiło, że Włoska pizza, której międzynarodowe święto tego dnia obchodziliśmy niezwykle smakowała wszystkim dzieciom.

Uczestniczymy w programach: