Wyróżnienia

👉 Wyróżnienia dla uczniów 👧🧑 i nauczycieli 👨‍🏫👨‍🏫 Szkoły Podstawowej nr 1️⃣2️⃣ z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie❗️

👉 W dniu 2️⃣8️⃣ marca, jak co roku o tej porze Rafael Rokaszewicz Prezydent Głogowa zaprosił najlepszych sportowców i ich trenerów na galę podsumowującą miniony rok. Okolicznościowymi dyplomami 📄 Rafael Rokaszewicz wyróżnił blisko 1️⃣7️⃣0️⃣ zawodników i trenerów z osiemnastu klubów działających na terenie miasta.

👉 Wśród nich nie zabrakło uczniów 👧🧑naszej szkoły, 🏫 reprezentujących różne kluby w naszym mieście. Świetny wynik sportowy osiągnięty w poprzednim roku przez naszych uczniów 👧🧑, jakim było zajęcie 2️⃣6️⃣ miejsca na ponad 4️⃣0️⃣0️⃣ szkół 🏫 biorących udział w rywalizacji sportowej w województwie dolnośląskim, zauważył również Szkolny Związek Sportowy typując SP 1️⃣2️⃣ do nagrody Prezydenta Głogowa Rafaela Rokaszewicza. Wśród szkół średnich nagrodę otrzymał „Mechanik”.

👉 Uczniowie 👧🧑 i nauczyciele 👨‍🏫👨‍🏫 wyróżnieni podczas gali:

▪️Serafin Jan,
▪️Brożyna Wiktor,
▪️Kuzbyt Igor,
▪️Agata Warachomska,
▪️Hapke Wiktor,
▪️Michalina Skrzypczak,
▪️Kaja Sobczyńska,
▪️Oliwia Kamińska,
▪️Natalia Galbarczyk,
▪️Maja Grudzień,
▪️Igor Korolewicz.

👉 Nauczyciele 👨‍🏫👨‍🏫 wychowania fizycznego – Długosz Michał oraz Woszczyński Bartosz (słowa uznania należą się wszystkim nauczycielom wychowania fizycznego, którzy pracowali na ten sukces)❗️

👉 Wszystkim wyróżnionym 🤝👊👌gratulujemy, ale pamiętamy również o uczniach 👧🧑, których na gali nie było, a przyczynili się do wspólnego sukcesu i promowania naszej szkoły 🏫 w całym województwie dolnośląskim.👍

👉 Życzymy kolejnych dobrych 💪występów w przyszłości ⚽🏐🏀.