Spotkanie Mikołajkowe

Spotkanie z Mikołajem wpisało się już w tradycję zajęć świetlicy. I w tym roku nie mogło być inaczej. Dnia 03.12.2020r. grupa wychowanków otrzymała przez aplikacje Teams zaproszenie od św. Mikołaja na spotkanie. Mikołaj nie mógł do nas dojechać dlatego zaprosił Nas online do swojego domu. Podczas spotkania wychowankowie mieli okazję zobaczyć jak mieszka Mikołaj , jak na co dzień spędza czas. Poznali jego pomocnika elfa o imieniu ” Psotnik”, który pomaga Mikołajowy przez cały rok w przygotowaniu i tworzeniu  prezentów i upominków.

Dzieciom bardzo podobała się wizyta. Mikołaj zasypywany był pytaniami na które chętnie udzielał odpowiedzi.

Na zakończenie spotkania św. Mikołaj wraz z elfem złożyli dzieciom życzenia, wielu prezentów, zdrowia i uśmiechu na co dzień.