Trzecioklasiści przywitali wiosnę

Miniony miesiąc marzec dostarczył podopiecznym dużo radości. Piękna pogoda sprawiła, że wychowankowie spędzali czas na powietrzu. Zajęcia w terenie obfitowały w zabawę, gimnastykę, rysowanie kredą, rozgrywki piłkarskie na boisku.

Prace plastyczne wykonane zgodnie z tematyką zajęć ozdobiły okna świetlicowych sal. 14.03. świętowaliśmy Dzień Motyla. Wychowankowie wzbogacili swoją wiedzę o tematyczne ciekawostki internetowe, jak również wykonali przestrzenne motyle.

Pamiętaliśmy o Dniu Kolorowej Skarpetki – uczniowie bardzo zaangażowali się w zajęcia, z dużym zainteresowaniem wysłuchali historii dzieci z zespołem downa. W tym wiosenny okresie nie mogło zabraknąć naszych patronów. W związku z obchodami Święta Szkoły Przybliżyliśmy sobie działalność naszych Kawalerów Orderu Uśmiechu.

Wszystkim bardzo dziękujemy za wspólny czas spędzony w świetlicy.