Dzień: 2020-12-22

Życzenia świąteczno – noworoczne … inaczej

Uczestniczki koła polonistycznego z klas 6h i 6j chciały złożyć wszystkim uczniom naszej szkoły życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.

W czasie zajęć poznawały tajniki różnych stylów języka polskiego, napisały więc życzenia w stylu potocznym, urzędowym oraz artystycznym.

A więc Droga Społeczności Szkolna – Wesołych Świąt! – jakby to powiedziała pani zza biurka. (więcej…)

Idą święta, nie o SMS-ie lecz o kartce pamiętaj

„Idą święta, nie o SMS-ie lecz o kartce pamiętaj”- pod tym hasłem wychowankowie świetlicy oraz  uczniowie klas IVa , VIb, VIf oraz VIg   po raz pierwszy wzięli udział w ogólnopolskiej  kampanii społecznej , której organizatorem jest  Fundację Dbam o Mój Z@sięg z Gdańska. (więcej…)

Życzenia świąteczne

Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili czas, by się z nami łączyć i pracować, korzystać z oferty zajęć świetlicowych w formie online. Pragniemy wszystkim złożyć życzenia świąteczne:

„Kochani, dla Was i waszych Rodziców życzymy, dużo zdrowia, radości, prezentów i uśmiechu na co dzień.

DO ZOBACZENIA PO FERIACH

Zajęcia stacjonarne w świetlicy szkolnej

Dla dzieci, które korzystały z opieki świetlicowej, organizowane były zajęcia opiekuńcze (dzieci, których Rodzice zaangażowani są w  walkę z covid-19). Podopieczni w reżimie sanitarnym angażowali się w twórcze prace, zabawy zgodnie z planem pracy świetlicy. Czas podopiecznych wypełniono zabawą, rysowaniem, kolorowaniem, pracami manualnymi, zajęciami kreatywnymi. (więcej…)

Zajęcia zdalne w świetlicy szkolnej