sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Wycieczka do Krakowa

29 kwietnia 2021
Z życia szkoły

Wycieczki szkolne w czasie epidemii?
To możliwe.
Początkiem  kwietnia uczniom klasy VIIg i VIe udało się „wyjechać” na wycieczkę. Oczywiście była to wycieczka taka, jaka jest możliwa w obecnym okresie, czyli on-line. Edukatorzy z Międzynarodowego Centrum Kultury zabrali uczniów na wyprawę do Krakowa- miasta królów. W wirtualnej rzeczywistości uczniowie mieli okazję odwiedzić jedno z najstarszych miast w Polsce, zobaczyć takie miejsca jak Rynek Główny, kościół Mariacki, zamek na Wawelu czy słynną Drogę Królewską. Edukatorzy przeprowadzili zajęcia w aktywny sposób, angażując uczestników w poznawanie ponadtysiącletniej historii miasta. Opowiedzieli o wydarzeniach historycznych, które na przestrzeni wieków miały szczególny wpływ na wielokulturowość Krakowa. Coś czujemy, że to nie jest ich ostatnia wycieczka. 

Wychowawcy klas

Dostępność

Office 365

Rekrutacja

logo-elemento

Stołówka

jadlospis-img

Uczestniczymy w programach:

Wielkość czcionki
Kontrast