sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-logo2
sp12-glogow-szkola-podstawowa-glogow-godlo

Zajęcia zdalne w świetlicy szkolnej

29 kwietnia 2021
Świetlica

Przez cały okres nauki zdalnej, dzieci z poszczególnych grup, systematycznie łączyły się z wychowawcami świetlicy. Na zajęciach zdalnych, dzieci wykonywały tematyczne prace plastyczno-techniczne, warsztatowe, jak również odbywały się zajęcia artystyczno – muzyczne. W formie zdalnej obchodziliśmy także Dzień Ziemi.

Głównym celem tych zajęć była promocja ochrony środowiska, uświadamianie wychowanków pod kątem ekologii, zanieczyszczenia wody i powietrza. Podsumowaniem Dnia Ziemi była ekologiczna praca stworzona przez uczennicę uczęszczającą do świetlicy w formie stacjonarnej. Zajęcia miały charakter zarówno indywidualny jak i grupowy. Dzieciom przebywającym w świetlicy zaoferowano uczestnictwo w różnorodnych formach zajęć (sportowe, muzyczne, plastyczne, warsztatowe, ruchowe). Kreatywnie spędzaliśmy czas poprzez wspólne śpiewanie różnych piosenek czy budowanie konstrukcji z klocków.

Podjęte działania ukierunkowane zostały na rozwój zainteresowań wychowanków i zaspokajanie potrzeb opiekuńczo – wychowawczych.

Dostępność

Office 365

Rekrutacja

logo-elemento

Stołówka

jadlospis-img

Uczestniczymy w programach:

Wielkość czcionki
Kontrast