Dzień Chłopaka w 1D

Super dzieciaki z klasy 1d wspaniale integrowały się podczas klasowego święta. Chłopcy i dziewczynki wspólnie, poprzez burzę mózgów dochodzili do rozwiązania pytania: Chłopak? Kto to taki? Aktywnie i z kulturą bawili się w zabawy słowne, aby lepiej się poznać. Odpowiadali na pytania dotyczące własnych zainteresowań i aktywności.Wykazali się znajomością tytułow bajek oraz tworzyli budowle z klocków- chłopcy w ruchu dostarczali materiał budowlany- klocki, a dziewczynki tworzyły futurystyczne budowle.
Atrakcją dnia była „Międzypokoleniowa fotobudka”. W pozowanie do zabawnych zdjęć zaangażowali się uczniowie klasy 4e i 7d, którzy wspierają pierwszoklasistów, wśród których mają młodsze rodzeństwo. Jak to miło, że młodzi ludzie szanują rodzinne i szkolne tradycje, mają dystans do siebie i potrafią w krótkim czasie zmobilizować się do wspaniałej współpracy w duchu integracji i przyjaźni.