Jasełka

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, 23 grudnia br. uczniowie naszej szkoły, tradycyjnie, jak co roku wystawili jasełka bożonarodzeniowe pt. ”Nie było miejsca”. W specjalnie przygotowanych strojach oraz w pięknej scenografii młodzi aktorzy przedstawili sceny narodzin Chrystusa. Pięknie zaśpiewane kolędy przypomniał o tym, że święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko. Na przedstawienie przybyli zaproszeni goście – dzieci z Przedszkola nr 20 wraz ze swoimi Paniami.
Jasełka bardzo się podobały, wprowadziły widzów w radosny nastrój oczekiwania na zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Publiczność nagrodziła młodych aktorów gromkimi brawami. Na koniec pan dyrektor podziękował serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania jasełek i złożył świąteczne życzenia.