Dzień: 2018-11-19

Z wizytą u leśnego skrzata

Jesień w lesie jest piękna. Mogli się o tym przekonać uczniowie z klasy I a i I c. 30 października pierwszoklasiści wzięli udział w zajęciach „ Z wizytą u leśnego skrzata”, przeprowadzonych na terenie Przemkowskiego Parku Krajobrazowego. (więcej…)

Wszystkie Kolory Świata

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Kolejny już raz nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Wszystkie Kolory Świata” organizowanej przez UNICEF Polska. Uczniowie z naszej placówki będą przygotowywać szmaciane laleczki będące symbolem pomocy, jakiej udzielą najbardziej potrzebującym dzieciom na świecie. (więcej…)

Ogłoszenie

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w III turnieju tanecznym TANECZNE IMPRESJE, który odbędzie się 13 grudnia 2018 roku. Turniej skierowany jest do uczniów klas I – VI, którzy chcieliby pokazać się szerszej publiczności bawiąc się tańcem i prezentując swoje taneczne zdolności. Zapisy trwają do 23 listopada. Szczegółowe informacje udziela p. Katarzyna Cybula

Narodowe Święto Niepodległości w DPS