Dzień: 2018-11-28

Tydzień życzliwości

21 listopada został uchwalony Światowym Dniem Życzliwości i Pozdrowień. Co trzeba zrobić, aby należycie potraktować to święto?  Niewiele – uśmiechnąć się i okazać sympatię! (więcej…)

Dobry kolega i koleżanka

Z okazji Światowego Dnia Życzliwości oraz Praw Dziecka  uczniowie klas I- III wybrali w swoich zespołach klasowych Dobrego kolegę lub koleżankę. Kierując się zasadami życzliwości i dobrej współpracy wybrano dzieci, które swoim zachowaniem na co dzień stanowią wzór do naśladowania dla innych uczniów. (więcej…)

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!” (więcej…)

Stulecie odzyskania niepodległości

W tym roku obchodzimy setną rocznicę odzyskania niepodległości. Z tej okazji również nasza szkoła włączyła się do upamiętnienia tego doniosłego wydarzenia. Już od września uczniowie szkoły brali udział w konkursach wiedzy oraz plastycznych, projektach i akcjach związanych z rocznicą, m. in. w konkursie o Józefie Piłsudskim. (więcej…)